Aktuality

Šperky nejsou jediným dárkem, který potěší ženu

Bude vaše žena, matka nebo sestra za chvíli slavit narozeniny nebo svátek? Co takhle jí udělat radost něčím skutečně originální a netradičním? Mezi naprostou klasiku mezi dárky pro ženy patří květiny, víno, šperky a parfémy.

Vloženo: 19.08.2015 08:17

Snubní prsten s diamantem

Rozhodli jste se s Vaší partnerkou stvrdit Váš krásný vztah svatbou a rádi byste si pořídili snubní prstýnky, které neztratí lesk ani po několika letech? Snubní prsteny se často stávají symbolem lásky novomanželů. Měly by být symbolem nejen jejich lásky, ale také věrnosti a pevného spojení. To jsou hlavní důvody, proč by měli budoucí novomanželé pečlivě vybírat snubní prstýnky.

Vloženo: 15.08.2014 10:42

Náhrdelníky krásně vyniknou v opáleném dekoltu

Pořiďte si náhrdelník a buďte svůdná jako nikdy předtím. S náhrdelníkem Váš dekolt připoutá pozornost nejednoho muže. Nechcete v zimních měsících přitahovat pozornost, protože je Vaše pokožka bledá? Vyřešte to opáleným dekoltem.

Vloženo: 12.12.2013 14:31

Bezpečné posílání šperků

Plánujete poslat dárky jako jsou šperky či bižuterie poštou v rámci České republiky? Či dokonce do zahraničí? Potom je pečlivě zabalte a pojistěte. Ideálním obalem pro bezpečnou přepravu zboží jsou poštovní papírové krabice nebo bezpečnostní obálky.

Vloženo: 04.10.2013 08:44

Zlaté náušnice jako dárek

Blíží se narozeniny Vaší partnerky a Vy přemýšlíte, jakým dárkem ji letos překvapíte? Každou ženu potěší krásný šperk. Stačí si jen povšimnout, zda Vaše partnerka ráda nosí náušnice, prstýnky či řetízky ze stříbra či ze zlata.

Vloženo: 19.08.2013 08:33

Švýcarské hodinky Wenger

Značka Wenger má dlouholetou tradici, která sahá až do roku 1893, kdy byla firma založena. Zakladatelem byl Paul Boéchat, který zároveň „stanovil“ sídlo firmy do Delémontu (Švýrarsko, kanton Jura). Firma Wenger produkuje hodinky, nože a příbory, které jsou uznávané po celém světě.

Vloženo: 22.05.2013 14:23

Originální šperky

Bizuterie-sperky.eu nabízí originální šperky, které si zamiluje každá žena a dívka. Nádherné šperky s krystaly Swarovski Elements za velmi výhodné ceny v mnoha různých barevných a designových provedeních. Vyberte si i vy z naší pestré nabídky.

Vloženo: 14.01.2013 10:46

Mám otázku: Vezmeš si mě?

Zasnoubení je klíčovou událostí ve vztahu zamilovaného páru. Den zásnub by neměl být pouze okamžikem, který odstartuje předsvatební maraton veškerých příprav. Měl by být nezapomenutelný. Proto platí, čím originálnější, nápaditější a romantičtější žádost o ruku, tím lépe.

Vloženo: 12.11.2012 12:49

Swarovski šperky s českými kořeny

I když je firma Swarovski rakouským konglomerátem, české kořeny v sobě nezapře. Historie společnosti se začala psát již v roce 1862, tehdy se totiž narodil její zakladatel Daniel Swarovski. Konkrétně k této události došlo v Jiřetíně pod Bukovkou – obci nedaleko Jablonce nad Nisou. Daniel se vyučil uměleckým pasířem (obor příbuzný uměleckému kovářství) a zkušenosti pro svou budoucí tvorbu sbíral především ve Vídni. Zde se potkal s Františkem Křižíkem, který mu vnukl nápad pro výrobu stroje poháněného energií určeného k obrábění kamenů a drahých kovů. O pár let později si tento stroj nechal patentovat a se svou výrobou začal slavit první úspěchy.

Vloženo: 09.10.2012 14:14

Prodej bižuterie

Internetový obchod Bizuterie-sperky.eu nabízí prodej bižuterie a šperků za výhodné ceny. Naši nabídku neustále doplňujeme o nové modely šperků. Prohlédněte si i vy naši nabídku a objednejte si kolekci šperků, která se vám nejvíce zalíbí.

Vloženo: 26.07.2012 12:56