• Úvod
  • Aktuality
  • Náhrdelníky krásně vyniknou v opáleném dekoltu

Náhrdelníky krásně vyniknou v opáleném dekoltu

Pořiďte si náhrdelník a buďte svůdná jako nikdy předtím. S náhrdelníkem Váš dekolt připoutá pozornost nejednoho muže. Nechcete v zimních měsících přitahovat pozornost, protože je Vaše pokožka bledá? Vyřešte to opáleným dekoltem.

Bojíte se spálené pokožky ze solária? Slunečních paprsků teď v zimě také moc nevidíme, tak jakým způsobem se opálit? Pardubické opalovací studio Tantastic pro Vás má řešení v podobě zdravého opalování nástřikem.

Před sebou máme, milé dámy, období plesů, kam se zajisté hodí náhrdelník jako doplněk k plesovým šatům. S opálenou pokožkou dodáte Vašemu vzhledu na kráse! Dopřejte svému tělu zdravé opálení bez vrásek a bez rizika rakoviny kůže. Opalování nástřikem probíhá na čistě přírodní bázi, která Vás nemůže nijak zdravotně ohrozit. Naopak! Látky obsažené v opalovacím nástřiku působí blahodárně na Vaši pokožku. Nástřik obsahuje mimo jiné aloe vera a zelený čaj.

Opalování nástřikem

Opálení nástřikem je naprosto bezpečný způsob, jak získat požadovaný odstín opálení. V kabinách studia Tantastic nemusíte trávit dlouhé minuty, aby byl výsledek k Vaši spokojenosti, postačí Vám pouze 1 minuta, během které Vám bude nástřik aplikován na Vaši pokožku.

Při opalování nástřikem se:

  • nespálíte
  • nemusíte se obávat rakoviny kůže
  • sami nastavíte stupeň opálení
  • nemusíte bát skvrn a neopálených fleků

Nevěděla jste, že existuje tato metoda opálení? Jste nadšená? Bojíte se ale, že opálení nástřikem pro Vás bude velice drahé? Na našich stránkách Tantastic.cz je zveřejněn ceník nástřiku. Na nic již nečekejte a objednejte se na čísle 776 713 068.

Uvidíte, že nadšen bude i Váš partner nebo kamarádka, jak moc Vám to sluší!

Vloženo: 12.12.2013 14:31